Fotostuudio 1. sünnipäev ning buduaaristuudio avamine

_DSC5941

Eile, 11.juunil, täpselt aasta tagasi sai minu kauaaegne unistus teoks- avasin oma fotostuudio. Nüüdseks on stuudio juba 1.aastane! 🙂 Selle aja jooksul on minu juurde väga palju kliente sattunud. Alustades beebidest ja lõpetades vanaemade-vanaisadega. Isegi koeri-kasse-tibusid on stuudios käinud ning tootepilte on samuti tehtud. See aasta oli ääretult mõnus ning teguderohke. Kuna tegin seda kõike põhitöö kõrvalt siis otsustasin kevadel, et jätan põhitöö ning pühendun ainult fotograafiale. Nii saigi minu hobist mu põhitöö. Lihtsalt super! 🙂 Seda tänu teile, kallid kliendid. Suur aitäh, et olete otsustanud minu juurde pildistama tulla.

Umbes pool aastat tagasi hakkasin mõtlema, et sooviks stuudios rohkem naturaalse valgusega pildistada aga selleks oleks teist ruumi vaja kus suurem aken jne. Mõeldud-tehtud! Nüüd on Valgas üks armas, valge, avar, romantiline naturaalse valgusega stuudio. See ruum on mõeldud rohkem buduaaripiltide tegemiseks ning beebiootus ja beebide/laste pildistamiseks. Muidugi saab siin ka portree ning perepilte teha.

Stuudios on lai valik kleite, pesu, kingi, lillevöösid jne mis on klientidele pildistama tulles vabalt kasutada. Lastele on mitu vahvat autot ja ratas millega saab stuudios sõita. Samuti on üks superarmas liblikatega tipitelk kus saab samuti pildistada. Varsti valmib poistele ka mereteemaline taust. Mõtteid ja ideid on palju ning vaikselt need ka teostuvad.

Ootan kõiki nii uude kui ka vanasse stuudiosse pildile! Kirjuta enda soovist ning teeme selle teoks! 🙂

_DSC5942_DSC5943_DSC5944davdavdavdavdavdavdav_DSC5940

Suured tänud kõigile kes mind uue stuudio valmimisel aitasid- Maaris, Mari-Ann, Kätlin, Mardo, Kristjan, Raiko, Inta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s