KLIENTIDE TAGASISIDE

Ja need pildid on lihtsalt VAU kui ilusad – need on tõesti nii nii armsad ja meile väga meeldivad (ei oska nagu midagi muuta nendes)
Oleme super rahul. Aitäh

Liilika ja Kermo


Aitäh Janika!!! Super vahva oli sinuga. Sa oskad väga hästi juhendada ja nii lastesõbralik (kannatlik).
Aitäh

Egle


Hei! Vaatan ja vaatan neid pilte, no nii head ja ehedad! Lugesin kokku, et oleme 9 korda sinu kaamera ees käinud ja kindlasti tuleb neid kordi juurde. Sa alati juhendad nii hästi ja nagu ma juba stuudios ütlesin, siis nii hästi saad lastega läbi ja lapsed leiavad sinuga kontakti! Tegelikult 11 korda, kui arvestada veel laste sõbrapilte ja jänkude pildid jäid ka arvestusest välja. PS! Kert on ka rahul, oled ainuke, kelle juurde tagasi nõus tulema. Piltide jagamise keskkond on ka väga hea ja lihtne, sain pildid ilusti alla laetud telefoni praegu!

Stella


Heihei! Nii super, ootasime pilte väga! Esimene tiir piltide vaatamisele peale tehtud ja no niii ilusad
Meile meeldis väga Sinuga koostöö. Kuna meil oli enne Sinu juurde pildistama tulemist (enne rasedussessi) üks väga ebameeldiv kogemus, siis kogusime pikalt julgust, et uuesti kellegi juurde pildistama minna, aga juba rasedussessi ajal meeldisid Sa meile väga, jätsid väga hea ja sooja mulje ning lisaks meeldib mulle väga kuidas Sa juhendad ning samuti suudad Sa panna mind nii hästi tundma, et olen olnud nõus ka paar korda naeratama hammastega, mida ma muidu ei tee kunagi, sest see minu suur ebakindlus oeh, ühesõnaga meile meeldib väga kuidas sa juhendad ning suur boonus on see, et pildid ei ole üksluised, on palju erinevaid poose ja nurki/asukohti.

Egle ja Kristjan


Tere, kirjutan väikse tagasiside. Sisse astudes on alati hubane ja mõnus keskkond vahet pole kas pildistame talvel, kevadel või suve või sügisel. Meeldivas neutraalsed ja ilusas tausta kaunistused ja taustavärvid. Meeldib, et Janika kaasab pildistamise mis endale ka meeldiks. Samuti, et fotograaf suudab ka pikad pildistamise meeldivaks teha. Enamus ajast on ka lapsed kaasa, kes tihti kärsituks muutuvad. Konstruktiivse kriitika poolest mida oli raske leida vb rohkem katsetada, et keerulisemaid pilte teha.

Kadi


Oleme Janikaga nüüdseks teinud 2 perepildistamist ja mõlemal korral on ta olnud võrratu. Ta on meie lastega imeline ja on meie pere kaunilt jäädvustanud. Ma soovitan kõigil Janika fotograafi teenust proovida. Vastsündinud pildistamine, mille ta meie tütrega tegi, oli lihtsalt vapustav. Anne Geddis ( Googelda) oleks uhke olnud! Aitäh Janika, et tegid need pildid, mis jäävad meile eluks ajaks kalliks. Kindlasti tuleme varsti tagasi.

Merilin


Janikaga oli väga tore sessioon. Pool tundi läks nagu lennates. Ta tegi kaamera ees olemise väga mugavaks. Pildid tulid ka hästi ilusad. Soovitan kõigile tema juurde minna pilte tegema! Suur aitäh veel kord! 

Greteliis ja Marko


Hei, Suured tänud, imelised pildid 🙂 Piltide allalaadimine oli minu jaoks lihtne ja arusaadav. Minu arust sinuga pildistada on nii mõnus, oskad hästi juhendada, märkad pisidetaile taustas ja inimestes mida ise tähele ei panegi ja mis muudavad pildid palju paremaks. 🙂 

Kerli ja Edwards


Ooo juba, ma ei jõudnud veel sellesse staadiumisse, kus iga päev mõelda et oi tahaks juba pilte näha aga niiiii tore üllatus, olen nii tänulik. Me oleme tõesti piltidega väga rahul. Need pildid on täpselt see mida mõtlesin ja soovisin. Kusjuures, kui me esimest korda Hanna sündides sinu juures käisime, siis mõlemad mehega ütlesime, et tundsime kohe sinuga hästi vabalt ennast. Ja seda ka seekord. Oleme päris mitme fotograafi juures vahepeal käinud ja mulle väga meeldib sinu poolne juhendamine, kuidas pildil olla. Sel korral ainult ma seda asukohta kartsin, sest mul polnud sinna jõudmiseni aimu, mis meid ees ootab… aga ma ise unustasin ka üldse ära sinuga varem veel ühendust võtta selle kohapealt. Aga vot õnneks oli koht veel parem kui ma mõelnud olin ja pildid on imelised.. nagu välismaal oleks tehtud ma tõesti väga tänan… Oleme niii-nii rahul

Keidi ja Andrus


Hei, ülitore fotosessioon oli. Ei uskunudki, et nii ilusad pildid võiks välja tulla. Väga hästi juhendatud. Eriti lahe on see, et nii suur kleidivalik ja fotosessiooni hinna sees ka meik ning soeng, see ülimugav.

Carmen ja Kaspar


Oleme käinud pildistamas kolmel korral ning kunagi ei ole pidanud pettuma. Kogu pildistamise protsess on lihtsalt nii lõbus ja hubane, unustad end ära ja hiljem on vau(!) kui ilusad pildid ka veel 😍 Sa ise, Janika, oled nii sõbralik, rõõmus, vastutulelik ja positiivne alati, juhendamine käib nagu möödaminnes. Kui mul endal on ikka enne pildistamist lisaks elevusele ka väike närv sees, siis stuudiosse astudes see kaob. Ja kui mu mees alati fotosessioonile minnes toriseb, et “Milleks seda vaja on,” siis tegelikult meeldivad talle ka ilusad pildid lõpuks. Taustad on nii ilusad, kõik sobib kõigega ning on näha, et need valmivad südamega tehes ja on hästi läbimõeldud. Cake-smashi sessioonist alles jäänud tort pakitakse alati kaasa ning see maitseb imehästi- aitäh ka kohvik Johannale 🥰 Kindlasti tasub aeg-ajalt ikka uuesti pildistama minna, et oleks jälle palju uusi pilte mida imetleda 🤩

Eliisa ja Ahko


Hei! Wow…. ma olen sõnatu, rabatud, täitsa pikali kukkumas.. milline kunst.. milline ilu piltide peal.. lihtsalt wow… ausalt, ma nagu nii võlutud ja nii … sõnatu. Esiteks, millise keskkonna suutsid luua, ja kui wow, lihtsalt vapustavad pildid. ma lihtsalt ei suuda ära kiita Sind

Katre


Hei.

See oli meie esimene kogemus professionaalse fotograafi juures käia ja pea ütlema, et paremat kogemust annab ilmselt otsida. Vastuvõtt oli kohe nii soe ja sõbralik. Tunne oli nii kodune ja hästi hubane stuudio. Sinu suhtlus meiega oli nii nii sõbralik ja kõik need nõuanded pildistamise ajal.
Ma kartsin, et kuidas olla kaamera ees, aga see kõik läks nii lihtsalt.
Oleme kõik väga väga rahul ja need pildid on lihtsalt nii nii ilusad.
Aitäh sulle

Made


Hei, nii armsad pildid, mitu korda läbi vaadanud ja imetlenud. Suured tänud, sa ikka oskad. Võid ikka avaldada ja, ise mõtlen ka, et need nii nunnud, et ainult endale hoida või albumi vahele.

Kristella ja Rando


Hei 😊 😊Meie oleme sinuga ikka TOHUTULT rahul ja mul on väga hea meel, et läbi pikkade otsingute kaudu jõudsin sinuni 🥰 Sa teed oma tööd nii suure pühendumusega, oskad väga hästi seletada kuidas olla ja mida teha, et pildid õnnestuksid. Väga meeldivad su fototaustad ja erinevad rekvisiidid. Pole olemas miskit, mis ei meeldi ja paremini ei anna samuti miskit teha. Teed õiget asja 👌 oled meie pere lemmik

Madli, Sander ja Lisell


Noniii armas 🥰 Väga uhke! Sul ikka mega töö tehtud! Nii suured tänud!!

Sille ja Allar


Meie armas ootus, mis sai jäädvustatud Janika poolt suurepärase beebi ootus paketiga. Oli kui imeilus päev, kus oli tunda, et sinu eest hoolitsetakse. Meigi ja soengu eest hoolitses armas Kätlin ning edasi liikudes pildistamisele oli väga soe vastuvõtt pildistuudios. Soovitused kleitidele, rõõmus olek ning imeilusad tulemused piltidele. Igati positiivne kogemus.

Ulvi ja Alari